7 maja 2014

Natural ❀

Hej ♥
Na początku chce Wam ogromnie podziękować za  ponad 10 000 wyświetleń! nie sądziłam że dojdę do takiej liczby ♥ Dziękuję :)


z kotkiem <3
Dzisiejszy post chciałbym poświęcić naturalności. Wiele osób sądzi, że ona nie istnieje lub po prostu jej nie posiada, chowając się pod makijażem. Ja sama czasami go nakładam, ale zaledwie odrobinę. To trochę jak zakładanie maski, aby inni nie zobaczyli jak wyglądamy naprawdę. A dlaczego niektórzy to robią? Powodów jest wiele. Czasami chcą być kimś innym, stworzyć sobie własny wizerunek. Inne osoby zwyczajnie nie lubią swojego wyglądu, próbują ukryć swoje niedoskonałości nakładają na twarz masę fluidów, korektorów, pudrów czy innych kosmetyków. Ja też nie uważam siebie za jakąś piękność, ale to nie powód aby się "chować". Nie mówię oczywiście, że makijaż jest zły, lecz nie warto przesadzać. Naturalność to pojęcie nie tylko odnoszące się do wyglądu, ale również do charakteru. Na pewno każdy zna osobę, która zachowuje się sztucznie. Niekiedy próbuje pokazać się z jak najlepszej strony, zapominając o tym, aby być sobą. Inne osoby nie chcą pokazać po sobie emocji lub uczuć. Na przykład nie chcą żeby ktoś się martwi i duszą wszystko w sobie.


Można by powiedzieć na ten temat wiele, ale nie będę się aż tak rozpisywać :)
A Wy co sądzicie? Czekam na Wasze opinie ♥

10 komentarzy:

 1. Jaki kochany kotek. Mój też jest rudy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluje wyświetleń :)

  http://zatrzymaniechwil.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję już tylu wyświetleń i życzę ich jeszcze więcej. Świetny post. W dzisiejszym świecie coraz rzadziej można spotkać się z prawdziwą naturalnością i byciem sobą, ale to tylko ze względu na ograniczenia narzucane nam przez innych.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja mam podobnie jak ty, i to prawda że jak nałoży się makijaż to jakby nakładało się maskę, zgadzam się, jednak to tez prawda że czasem lekki makijaż to nie jest nic złego
  world-of-oblivioon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z całego serduszka dziękuję ♥
Jeśli podoba Ci się mój blog zaobserwuj go, a jeśli mi się spodoba Twój zrobię to samo.
Odwdzięczam się za każdy komentarz.
Mam nadzieję, że często będziesz tu wpadać ;)