17 grudnia 2013

Does that make sense?

Hej
Jak tam początek tygodnia? Jeszcze trzy dni i weekend, a potem święta *-* chociaż u mnie będzie troszkę luźniej, jutro jeszcze normalne lekcje, a w czwartek będą jasełka i występy. Razem z Wiktorią będziemy śpiewać ,,Jest taki dzień", baaardzo się stresuje ._. nie mam jakoś wielce pięknego głosu, ale lubię wyzwania hahahaha ^^

Zastanawiacie się czasami czy to wszystko ma sens? Każdy dzień wydaje się niemal taki sam. Wstawanie rano, szkoła, internet, nauka i sen. A potem przychodzi weekend i dzień się nieco urozmaica. Czasami nie mamy wyjścia i  jesteśmy skazani na monotonność, ale tak właściwie to od nas zależy jak to będzie wyglądało. Jeśli naprawdę się postaramy coś się w końcu uda. Ale nie zawsze tak jak byśmy tego chcieli.
Często jest tak, że kiedy coś się układa, coś innego się burzy. Nie będzie idealnie. A nawet jeśli to tylko przez chwilę. Zdarzają się momenty kiedy czujemy, że możemy latać. Możemy wszystko. Niestety nie trwają wiecznie... Zawsze coś lub ktoś je zniszczy. Podetnie nam skrzydła. Upadniemy. Czasem ktoś pomoże wstać i stanąć na równe nogi. A czasem wszyscy przejdą obojętnie. Musimy wstać sami. Ale już silniejsi. Niekiedy jednak nie da się wstać. I przychodzi załamanie. 
W takim stanie niektórzy posuwają się do złych rzeczy. Swój ból chcą czymś zaspokoić. Czymkolwiek. Byle by tylko choć na chwilę poczuć ulgę. Szukają używek. Palenie, picie, ćpanie. A jeśli są jeszcze słabsi zaczynają się ciąć. A czasami nawet odbierają sobie życie.
Najgorsze jest to, gdy ktoś wyśmiewa się z takich osób. (Nie mówię tu o ludziach robiących, bo jest teraz ""modne""). Komuś takiemu należy pomóc. Wysłuchać i doradzić.
Większość nie rozumie dlaczego inni to robią. Ja ich bardzo dobrze rozumiem.
Kiedy mamy problem i jesteśmy z tym sami nie pozostaje nic innego ja się poddać. Nie każdy jest na tyle silny, żeby z tym wszystkim walczyć. 

Zazwyczaj są to osoby młode. Całe życie mają przed sobą. 
Przecież wszystko może się jeszcze ułożyć... ;)


,,Diana, let me be the one to 
Light a fire inside those eyes
You’ve been lonely
You don’t even know me
But I can feel you crying
Diana, let me be the one to 
Lift your heart up and save your life
I don’t think you even realize
Baby you’d be saving mine" ♥


6 komentarzy:

 1. Niestety życie czasami nawala ,ale trzeba żyć dalej :)) Nie warto się poddawać ,bo ma się je tylko jedno :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prawda, ale niestety nie wszyscy tak sądzą :/

   Usuń
 2. Mądre słowa! Jeśli się tniesz wszyscy Cię zwyzywają zamiast zastanowić się czemu to robisz, czy nie potrzebujesz czasem pomocy. Nie czarujmy się ale ludzie są ślepi na innych...
  pozdrawiam i zapraszam do siebie, za tą notkę chętnie zaobserwuję :)
  http://pokonacwlasneslabosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no niestety ;/ ludzie nie rozumieją problemów innych...

   Usuń

Za każdy komentarz z całego serduszka dziękuję ♥
Jeśli podoba Ci się mój blog zaobserwuj go, a jeśli mi się spodoba Twój zrobię to samo.
Odwdzięczam się za każdy komentarz.
Mam nadzieję, że często będziesz tu wpadać ;)