6 grudnia 2013

Just be yourself ;)

Hej :)
Jak często zastanawiamy się nad tym wszystkim co nas otacza? Ja robię to nieustannie. Każdej nocy przed snem analizuję to co robię, robiłam i mogę zrobić. Wiecie do czego doszłam? Najważniejsze, żeby być sobą.
Jeśli chcesz się śmiać - śmiej. Jeśli chcesz płakać - płacz. Nie zakładaj maski, bo ktoś tego od Ciebie wymaga. Nie zmieniaj się dla kogoś. Zmieniaj się dla siebie. Nie zawsze jest to łatwe. Często niewykonalne. Nie rób tego na siłę. Nie staraj się do kogoś upodobnić.

,,Bądź sobą, każdy inny jest zajęty."

Pewne osoby chciały, żebym wszystko sobie ""przemyślała"". Przemyślałam. Nie potrafię się zmienić. Popełniam dużo błędów. Ale jestem tylko człowiekiem. I nic na to nie poradzę. Taka już jestem. Kiedyś może i byłam nieco inna. Może lepsza. Ale ludzie się zmieniają. Każdy. Ty też. Może tego nie widzisz. Niektórzy nie chcą się zmieniać. Nie chcą dorastać. Czasami się udaje. Czasami nie. Nadal jestem uśmiechniętą osobą. To, że uśmiech rzadziej pojawia się na mojej twarzy, nie znaczy, że jakoś wielce spoważniałam.

,,Forever young, I wanna be forever young
Do you really want to live forever, forever or never"

Nic nie dzieje się bez przyczyny. Rożne sytuacje mają wpływ na nasz charakter. On cały czas się kształtuje. Każde większe wydarzenie coś w nas zmienia, sprawia, że chociaż w minimalnym stopniu, postrzegamy świat inaczej. Nie każdą ranę zaleczy czas. Nie każdą łzę da się ukryć. Nie każdy uśmiech jest szczery.

,,Te chwile są z nami
I nikt nie zabierze ich dopóki my
Będziemy wciąż tacy sami
Z radością odkrywać każdy nowy dzień"

A jak w tym wszystkim nie zwariować? 
Być sobą ;)
Smile :) It's Friday
koszula - modemi ♥


2 komentarze:

  1. Masz rację :) Najważniejsze w życiu jest to ,żeby być zawsze sobą i nikogo nie udawać :)
    Pozdrawiam ! :))

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz z całego serduszka dziękuję ♥
Jeśli podoba Ci się mój blog zaobserwuj go, a jeśli mi się spodoba Twój zrobię to samo.
Odwdzięczam się za każdy komentarz.
Mam nadzieję, że często będziesz tu wpadać ;)